İş yeri ve mağaza kepenkleri otomatik kapı sınıfının en çok tercih edilen modeli çelik sarmal tip kepenkler hırsızlığa karşı en güvenli kapılardandır. 1990 yılı öncesine kadar iş yerleri ve mağazalar da manuel açılıp kapanan , file kepenk, ondüla sac kepenk, yaylı kepenkler kullanılırdı. Günümüzde hala eski yaylı manuel kepenkler bulunmakta ve yerini uzaktan kumandalı otomatik kapılar almaktadır. Firmamız istenilen genişlik ve yüksekliğe göre özel imalatlar yapabilmektedir ve bütün ürünlerimiz elektro-statik toz fırın boya ile boyanmaktadır. Dilediğiniz renkler ve opsiyon seçenekler ile kapınıza ilaveler yapabilirsiniz. kaliteli ve uygun fiyata alabilmek için adresiniz ŞAHOĞLU OTOMATİK KEPENK’tir.

 

DESTEK PROFİLİ

Kapı genişlik ve yüksekliğine göre seçilmiş galvaniz kutu profilden oluşan, montaj esnasında uygulama yerine bağlantı elemanlarının takılmasını sağlayan kısımdır.

 

UZAKTAN KUMANDA

Kapıyı uzaktan kumanda ile açma kapama ve durdurma fonksiyonu sağlayan , motor bölümüne adapte edilmiş bir radyo alıcısı ile çalışan düzenektir.

 

KİLİT SİSTEMİ

Motor içindeki redüktör dişlileri dışarıdan gelen hareketlere karşı otomatik olarak sistemi kilitler.

 

MANUEL KULLANIM

Elektrik kesilmelerinde motorun alt kısmında bulunan halkaya manuel kol takılarak kapı yukarı ve aşağı yönde hareket ederebilir.

 

BUTON KONTROLÜ

Yukarı ve aşağı yön tuşu içeren ekipmandır. Butona basıldığı kadar kapı hareket eder. Uzaktan kumanda ile birlikte istenildiği zaman tekli buton olarak verilir.