İş makinesi geçiş alanları, büyük depolar, vinç binaları gibi geniş açıklıkların kapatılmasında tercih edilen, özel mekanizma ile donatılmış kepenk sistemidir. Sık çalışmalara uygundur. Hırsızlığa Karşı Özel Dirençli Kepenkler Tüm sarmal sistem kapılara uygulanabilmektedir. Kapının yere baskı yapan alt ekipmanı güçlendirilmiştir. Bu tipp kapılarda kapının yere baskı gücü artırılmak sureli ile ayrıca güvenlik eklenebilir. Elektronik olarak kapılara ilave edilecek siviçler yolu ile alarm cihazınıza adapte edilerek kapının zorlanması halinde sinyal alabilirsiniz. Dilediğiniz renkler ve opsiyon seçenekler ile kapınıza ilaveler yapabilirsiniz. En uygun fiyatlı kepenkler için firmamızı arayabilirsiniz

 

DESTEK PROFİLİ

Kapı genişlik ve yüksekliğine göre seçilmiş galvaniz kutu profilden oluşan, montaj esnasında uygulama yerine bağlantı elemanlarının takılmasını sağlayan kısımdır.

 

UZAKTAN KUMANDA

Kapıyı uzaktan kumanda ile açma kapama ve durdurma fonksiyonu sağlayan , motor bölümüne adapte edilmiş bir radyo alıcısı ile çalışan düzenektir.

 

KİLİT SİSTEMİ

Motor içindeki redüktör dişlileri dışarıdan gelen hareketlere karşı otomatik olarak sistemi kilitler.

 

MANUEL KULLANIM

Elektrik kesilmelerinde motorun alt kısmında bulunan halkaya manuel kol takılarak kapı yukarı ve aşağı yönde hareket ederebilir.

 

BUTON KONTROLÜ

Yukarı ve aşağı yön tuşu içeren ekipmandır. Butona basıldığı kadar kapı hareket eder. Uzaktan kumanda ile birlikte istenildiği zaman tekli buton olarak verilir.